Kiedy w relacji pojawia się ktoś trzeci – seks rodziców – Dawid Rzepecki
Kiedy z impetem do naszego łóżka wchodzi ktoś trzeci – nasza pociecha – zapominamy o roli partnera lub partnerki i skupiamy się na byciu rodzicem. Seks odchodzi w kąt i czeka na swoją kolej, aż dzieci podrosną. Jak pogodzić rolę rodzica i partnera/partnerki? Jak cieszyć się wówczas intymnością i dbać o bliskość w związku? Na wszystkie pytania odpowiada Dawid Rzepecki, z wykształcenia filozof, prowadzi warsztaty wzmacniające naturalną zdrową seksualność z jednoczesnym doświadczeniem duchowości. Rozmowę prowadzi Karolina Miklusz.
Dawid Rzepecki – z wykształcenia filozof (tytuł pracy magisterskiej: „Transgresja ego w buddyzmie zen jako droga do reintegracji z absolutem”). Od 1999 r. (od 2004 r. z Zofią Rzepecką) prowadzi warsztaty wzmacniające naturalną zdrową seksualność z jednoczesnym doświadczeniem duchowości w Polsce i na świecie (m.in. Indie, Bali, Peru, Włochy, Chorwacja). Dawid jest gościem programów telewizyjnych i radiowych oraz autorem artykułów dotyczących rozwoju osobistego, duchowego i tantry. Tantryczny ślub Dawida i Zofii opisało „Zwierciadło”.
Wszystkie spotkania odbyły się w ramach Festiwalu Seksualności 2022, organizowanego przez Koło Naukowe Seksuologii Uniwersytetu SWPS w Poznaniu.
Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS to projekt popularyzujący wiedzę psychologiczną na najwyższym merytorycznym poziomie oraz odkrywający możliwości działania, jakie daje psychologia w różnych sferach życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Projekt obejmuje działania online, których celem jest umożliwienie rozwoju każdemu, kto ma taką potrzebę lub ochotę, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Więcej o projekcie: https://web.swps.pl/strefa-psyche
#intymność #sekswzwiązku #seksrodziców


![Prywatne: [ID: aqIBoXIYjB8] Youtube Automatic](https://video.puczat.pl/wp-content/uploads/2025/12/prywatne-id-aqiboxiyjb8-youtube-236x133.jpg)
![Prywatne: [ID: iiBpb6cX7YQ] Youtube Automatic](https://video.puczat.pl/wp-content/uploads/2025/12/prywatne-id-iibpb6cx7yq-youtube-236x133.jpg)
![Prywatne: [ID: 1xm6UedFoAg] Youtube Automatic](https://video.puczat.pl/wp-content/uploads/2025/12/prywatne-id-1xm6uedfoag-youtube-236x133.jpg)
![Prywatne: [ID: xix75iBOYEM] Youtube Automatic](https://video.puczat.pl/wp-content/uploads/2025/12/prywatne-id-xix75iboyem-youtube-236x133.jpg)
![Prywatne: [ID: StgSD_lnNFY] Youtube Automatic](https://video.puczat.pl/wp-content/uploads/2025/12/prywatne-id-stgsdlnnfy-youtube-a-236x133.jpg)
![Prywatne: [ID: hDk-J0jmC80] Youtube Automatic](https://video.puczat.pl/wp-content/uploads/2025/12/prywatne-id-hdk-j0jmc80-youtube-236x133.jpg)
![Prywatne: [ID: zjeR0sLt3r0] Youtube Automatic](https://video.puczat.pl/wp-content/uploads/2025/12/prywatne-id-zjer0slt3r0-youtube-236x133.jpg)
![Prywatne: [ID: S2LKMQDWgWk] Youtube Automatic](https://video.puczat.pl/wp-content/uploads/2025/12/prywatne-id-s2lkmqdwgwk-youtube-236x133.jpg)
![Prywatne: [ID: MNI_JUJLZDY] Youtube Automatic](https://video.puczat.pl/wp-content/uploads/2025/12/prywatne-id-mnijujlzdy-youtube-a-236x133.jpg)
![Prywatne: [ID: ce1T7TLUYEg] Youtube Automatic](https://video.puczat.pl/wp-content/uploads/2025/12/prywatne-id-ce1t7tluyeg-youtube-236x133.jpg)